Яблуко, маса якого 200 г, вільно падає з висоти 6 м. На якій висоті кінетична енергія дорівнює

потенціальній?

Ответы на вопрос

Отвечает Дарсалия Нино.

Дано:

h1=6 м

m=200г=0,2кг

Знайти:

һ2-?

Еп1=mgh1

Ек1=0

Ек2=Еп2=mgh2

Ek1+Eп1=Eк2+Eп2

0+mgh1=mgh2+mgh2

mgh1=2*mgh2

h1=(2*mgh2)/mg

һ1=2*h2

һ2=h1/2=6/2=3м