5. Людина масою 70 кг в момент стрибка на берег мае імпульс 700 кг.м/с. З якою швидкістю стрибала

людина?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чапала Вика.

Ответ:

Імпульс можна визначити як добуток маси тіла на його швидкість: I = m * v.

У даному випадку, маса людини (m) дорівнює 70 кг, а імпульс (I) дорівнює 700 кг·м/с.

I = m * v

700 кг·м/с = 70 кг * v

Розділимо обидві частини рівняння на 70 кг:

10 м/с = v

Отже, швидкість, з якою стрибала людина, дорівнює 10 м/с.