У платформу масою 6 т що рухається зі швидкістю 18кг/год влучає снаряд масою 40кг з швидкістю

400м/с. Платформа і снаряд рухаються на зустріч один одному. з якою швидкістю буде рухатися платформа після зіткнення з снарядом ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бойцов Александр.

Відповідь: Позначимо швидкість платформи після зіткнення як "v". Виразимо кількість руху через масу і швидкість:

маса платформи * швидкість платформи після зіткнення = маса платформи * швидкість платформи до зіткнення + маса снаряду * швидкість снаряду до зіткнення

6 т * v = 6 т * 18 кг/год + 40 кг * 400 м/с

Замінимо одиниці вимірювання, щоб вони були однаковими:

6 т * v = 6 т * 18 кг/год + 40 кг * 400 м/с * (3600 с/год)

Перетворимо кг/год на тонну/год:

6 т * v = 6 т * 18 т/год + 40 кг * 400 м/с * (3600 с/год) / 1000 кг/т

Звідси видно, що кілограми та секунди зрівняються, тому можемо спростити рівняння:

6 т * v = 6 т * 18 т/год + 40 * 400 * 3600 / 1000 т

6 т * v = 6 т * 18 т/год + 40 * 400 * 3.6 т

Пояснення: