Снаряд масою 50 кг який рухається зі швидкістю 450 м/с потрапляє у платформу масою 8т що рухалась

на зустріч зі швидкістю 36 км год. з якою швидкістю буде рухатись платформа після зіткнення

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёв Ростик.
Начальная сумма импульсов:
m*v  - M*V = 50*450 - 8000*10 = - 57500 кг*м/с

Конечный импульс:
(m+M)*U =(50+8000)*U = 8050*U

Приравниваем:
8050*U = - 57 500
U = - 57 500/8050 ≈ - 7 м/с

Платформа, уменьшив скорость с 10 до 7 м/с продолжает двигаться в том же направлении.