ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!! ПОТРІБНО ЗАРАЗ. ДАЮ 30 БАЛЛІВ Два резистори з опорами 10 Ом і 30 Ом

включені послідовно у мережу з напругою 36В. Яка потужність в кожному з резисторів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Аширбек Нариман.

Ответ:

Отже, потужність в першому резисторі дорівнює 129,6 Вт, а в другому - 12 Вт.

Объяснение:

Для розв'язання цієї задачі ми можемо скористатися формулою для обчислення потужності в електричному колі:

P = V^2 / R,

де P - потужність (в ватах), V - напруга (в вольтах), R - опір (в омах).

Оскільки резистори підключені послідовно, сила струму в обох резисторах однакова. Можна визначити цю силу струму, використовуючи закон Ома:

I = V / (R1 + R2) = 36 В / (10 Ом + 30 Ом) = 0,72 А.

Тепер ми можемо обчислити потужність в кожному резисторі:

P1 = V^2 / R1 = 36 В^2 / 10 Ом = 129,6 Вт

P2 = V^2 / R2 = 36 В^2 / 30 Ом = 12 Вт

Отже, потужність в першому резисторі дорівнює 129,6 Вт, а в другому - 12 Вт.

Отвечает Миклашевская Вика.

Ответ:

P = V^2 / R

R = R1 + R2 = 10 Ом + 30 Ом = 40 Ом

За формулою для потужності, потужність кожного з резисторів можна обчислити наступним чином:

P1 = V^2 / R1 = 36^2 / 10 = 129.6 Вт P2 = V^2 / R2 = 36^2 / 30 = 43.2 Вт

Отже, потужність у першому резисторі становить 129.6 Вт, а в другому - 43.2 Вт.