Два резистори з опорами R1= 40 Ом і R2 = 32 Ом ввімкнені послідовно у мережу з напругою U = 36 В.

Яка потужність струму в кожному з резисторів?

Ответы на вопрос

Отвечает Голызина Алёна.

Ответ:

Объяснение:

I_1 = I_2 = \dfrac{U}{R_1 + R_2} = \dfrac{36}{40 + 32} = 0.5~A