Контейнер з цеглою масою 750 кг піднімають із швидкістю 20 см/с. Яка робота здійснюється за 20 с

підйому? Яку роботу за цей час здійснює сила тяжіння?

Ответы на вопрос

Отвечает Krasnikov Yaroslav.

Ответ:

W = F × h,

У цьому випадку, висота підйому дорівнює 20 см = 0,2 м, тому:

W = F × h = 750 кг × 9,8 Н/кг × 0,2 м = 1470 Дж.

Отже, робота, здійснена силою тяжіння, дорівнює 1470 Дж.