Оленка, Костя та Сашко навесні прочитали книгу Джерома Клапки Джерома "Троє у човні, якщо не

рахувати собаки" і вирішили мандрувати. Оскільки човна в них не було, вони збудували дерев'яний пліт на подушці з пластикових пляшок. Знайшли 10 соснових дошок довжиною по 2,5 метри, шириною 20 см і товщиною 3 см. Яка мінімальна кількість 5-літрових пляшок їм знадобиться, щоб дерев’яний настил під час подорожі залишився сухим? Густина сосни - 700 кг/м3 маса Оленки - 47 кг, Кості - 54 кг, Сашка - 45 кг, такси Пірата - 14 кг, вантажу - 17 кг, а маса однієї пляшки - лише 90 г.

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

Объяснение:

n = 10 штук

a =  2,5 м

b = 0.2 м

c = 0.03м

V1 =  5-л = 0.005 м^3

p2 = 700 кг/м^3

m1 = 0.09 кг

m3 = 47 кг

m4 =  54 кг

m5  = 45 кг

m6 =  14 кг

m7 =  17 кг

p =   1000 кг/м^3 плотность воды

N = ?

масса всех досок

m2 = n2*V2*p2 = a*b*c*p2 = 10*2.5*0.2*0.03*700 = 105кг

общая масса плота с детьми

m = m1*N+m2+m3+m4+m5+m6+m7 =

= 0.09*N + 105+47+54+45+14+17 = 0.09*N + 282

условие плавания тел

Fa = m*g

p*g*V = m*g

p*g*V1*N = m*g

p*V1*N = m

1000*0.005*N = 0.09*N + 282

5*N - 0.09*N = 282

4.91*N = 282

N = 282 / 4.91 == 57.4

Следует взять не меньше 58 пяти литровых бутылок