Тиск газу=1Мпа; Площа поршня=20см²; Робота=600Дж;На яку відстань перемістився поршень? (Відповідь

має бути з дано, формулами і повним поясненням)

Ответы на вопрос

Отвечает Муся Андраник.

Ответ:

Дано:

Тиск газу (p) = 1 МПа = 10^6 Па

Площа поршня (S) = 20 см² = 0,002 м²

Робота (W) = 600 Дж

Формула для роботи (W) в газовому циклі:

W = p * V

де V - об'єм газу

Так як площа поршня (S) відома, то можна визначити відстань переміщення поршня (h), яку шукаємо, за допомогою наступної формули:

V = S * h

Знаючи обидві формули, можемо записати:

W = p * S * h

h = W / (p * S)

Підставляючи дані, отримаємо:

h = 600 Дж / (10^6 Па * 0,002 м²) ≈ 0,3 м

Отже, поршень перемістився на відстань близько 0,3 метра.