Який час необхідний для зміни імпульсу спортивного ядра на 40 кг●м/с під діею сили 0,4 kH?


Ответы на вопрос

Отвечает Самокишин Дима.

Ответ:

Час, необхідний для зміни імпульсу, можна знайти за формулою:

Δp = F * t

де Δp - зміна імпульсу, F - сила, t - час.

З перетворенням формули, отримаємо:

t = Δp / F

Підставляючи дані, отримаємо:

t = 40 кг●м/с / 0,4 kH = 100 с

Отже, час, необхідний для зміни імпульсу спортивного ядра на 40 кг●м/с під дією сили 0,4 kH, дорівнює 100 с.