За який час піднімальний кран, потужнисть якого становить 40кВт, підніме 2,5 т цегли на висоту 4м​


Ответы на вопрос

Отвечает Тен Екатерина.

Ответ:

2,5c

Объяснение:

Дано:

Р=40кВт=40000

m=2,5=2500

h=4м

t=?

F=m*g

F=2500*10

t=F*h/P

t=25000*4/40000=10/4=2,5