За який час піднімальний кран, потужність якого становить 6кВт піднімає 2,4т цегли на висоту 5м.


Ответы на вопрос

Отвечает Шучалин Артем.

Ответ:

Объяснение:

P = 6кВт = 6000 Вт

m =  2,4т = 2400 кг

h =  5м

t = ?

A = m*g*h = P*t

t = m*g*h / P = 2400*10*5 / 6000 = 20 cекунд