Плиззззззззззззззз! Піднімальний кран рівномірно піднімає вантаж масою 1,5 т на висоту 15м. Яку

роботу виконує піднімальний кран​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимерзянова Александра.

A=m*g*h=1500*10*15=225 кило Джоулей