Знайти ємність трьох конденсаторів C1 = 5мкФ С2=15мкФ, C3 = 2OмкФ. з'єднаних послідовно Який заряд

накопичується на системі конденсаторів, коли вони заряджені до напруги 300 В?​

Ответы на вопрос

Отвечает Баймурзаева Арай.

Ответ:

Дано:

С1=5 мкФ=5*10^-6 Ф;

С2=15 мкФ=15*10^-6 Ф;

С3=20 мкФ=20*10^-6 Ф;

U=300 B;

Знайти С, q.

1/C=1/C1+1/C2+1/C3=1/5*10^-6+1/15*10^-6+1/20*10^-6=(12+4+1)/60*10^-6=17/60*10^-6, тоді С=60*10^-6/17=3,53*10^-6 Ф=3,53 мкФ.

q=C*U=(3,53*10^-6)*300=1059*10^-6 Кл=1,059*10^-3 Кл=1,059 мКл.

Объяснение: