Еквівалентна ємність двох послідовно з'єднаних конденсаторів складає 6 мкФ, а ємність одного з них

10 мкФ. Визначте ємність другого конденсатора.

Ответы на вопрос

Отвечает Чеботаев Миша.

Ответ:

Объяснение:

1 / С = 1 / С₁ + 1 / С₂

1 / 6 = 1 / 10 + 1 / С₂

1 / С₂ = 1 / 6 - 1 / 10

1 / С₂ = 1 / 15

С₂ = 15 мкФ