5. Чому дорівнює кінетична енергія каменю масою 3 кг, якщо він був кинутий зі швидкістю 10 м / с?


Ответы на вопрос

Отвечает Ушаков Кирилл.
Дано:
m=3кг
v=10м/с
Знайти:
Ек=mv²/2=3*10²/2=150Дж