3. Визначити роботу струму за 15B та потужність пральної машини, якщо сила струму в її електросхемі

становить 16А, а робоча напруга - 220В. Відповдь дати в МДж та к Вт. 3 бали.

Ответы на вопрос

Отвечает Жилкин Андрей.

Ответ:

Дано:

t=15 хв=15*60=900 сек;

І=16 А;

U=220 B;

Знайти А, Р.

А=U*I*t=220*16*900=3,168*10^6 Дж=3,168 МДж;

Р=А/t=3,168*10^6/900=3520 Вт=3,52 кВт.

Объяснение: