Скільки електронів пройде через поперечний переріз нитки розжарення лампи за 3 секунди, якщо сила

струму в нитці становить 900 мА? Заряд одного електрона дорівнює: -1.6 · 10-19

Ответы на вопрос

Отвечает Гайсина Карина.

Відповідь:

1,69*10^{19}

Пояснення:

Формула для обрахування заряду: q = |e|N

Формула для обрахування сили струму: I = \frac{q}{t} = \frac{|e|N}{t} = > N = \frac{It}{|e|} = \frac{900 * 10^{-3}*3}{1,6*10^{-19}} = 1,69 * 10^{19}