Скільки електронів пройде через поперечний переріз нитки розжарення лампи за 2 с, якщо сила струму

в нитці становить 0,32 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Елизавета Таскаева.

T=2 c     I=0.32 A    q=1.6*10^-19 Кл    N=?
===
I=N*q/t
N=I*t/q=0.32*2/(1.6*10^-19)=4*10^18
==============================