Алюмінієвий брусок висотою 40 мм., довжиною 9 см., товщиною 0,4 см рухається зі швидкістю 108

Км/год яка його кінетична енергія​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

Перед розрахунком кінетичної енергії необхідно привести швидкість до метричної системи одиниць:

108 км/год = 30 м/с (оскільки 1 км/год = 1000 м/год, 1 м = 100 см)

Далі, обчислимо масу алюмінієвого бруска:

об'єм бруска = висота x довжина x товщина = 40 мм x 9 см x 0,4 см = 144 куб.

маса = щільність x об'єм

За таблицями, щільність алюмінію становить близько 2,7 г/см³, що дорівнює 2,7 × 10⁻³ кг/см³.

Таким чином, маса алюмінієвого бруска:

маса = 144 куб.мм x 2,7 × 10⁻³ кг/см³ = 0,3888 кг

Нарешті, розрахуємо кінетичну енергію за такою формулою:

Кінетична енергія = (маса x швидкість²) / 2

Кінетична енергія = (0,3888 кг x (30 м/с)²) / 2 = 209,52 Дж

Відповідь: кінетична енергія алюмінієвого бруска, що рухається зі швидкістю 108 км/год, становить 209,52 Дж.