З якою швидкістю слід кинути м'яч з висоти 5 м, щоб після відбивання від поверхні асфальту він

піднявся на висоту 10 м? Удар м'яча об асфальт вважати абсолютно пружним. В зошиті або на листочку запишіть задачуСрочно треба

Ответы на вопрос

Отвечает Рамс Катя.

Дано:

h1=5м

h2=10м

m*g*h1+m*/2=m*g*h2

v=(2*g*(h2-h1))=(2*10*(10-5))=10м/с