людина масою 60 кг біжить 9м/с який рухається із швидкістю 4км/год і стрибає на нього. якою буде

швидкість відка після цього якщо його маса 90кг​

Ответы на вопрос

Отвечает Кафтанатий Иван.

Ответ:

Щоб визначити швидкість людини після стрибка, використаємо закон збереження імпульсу. Згідно цього закону, сума імпульсів до і після стрибка має бути однаковою.

Імпульс об'єкта обчислюється як добуток його маси на швидкість:

P = m*V

Імпульс до стрибка людини:

P1 = m1 * V1

Імпульс після стрибка:

P2 = m2 * V2

Оскільки сума імпульсів до і після стрибка має бути однаковою, ми можемо записати рівняння:

P1 = P2

m1*U1 = m2*V2

Підставляючи дані:

60 кг*9 м/с = 90 кг*V2

Щоб знайти V2, розв'язуємо рівняння:

540 = 90*V2

V2 = 540 / 90

V2 = 6 м/с

Отже, швидкість людини після стрибка буде 6 м/с.