СРОЧНООО ПОМОГИТЕ ДАМ 100 БАЛОВ! 1.Автомобіль з двигуном, яКИЙмає потужністю 6 кВт розвиває силу

тяги 0,15 кН. 3 якою швидкістю рухається автомобіль?2.Ядро кидають угору, надаючи йому кінетичної енергії 350 Дж. На певній висоті кінетична енергія ядра зменшиться до 150 Дж. Якою буде потенціальна енергія ядра на цій висоті? Опором повітря знехтуйте.

Ответы на вопрос

Отвечает Аветисян Карен.
1)Дано:
N=6кВт=6000Вт
F=0,15кН=150Н
Знайти:
v-?
Розв'язання:
v=N/F=6000/150=40м/с
2)Еп=350Дж-150Дж=200Дж