3 якою швидкістю має рухатись автомобіль масою 1,5т, щоб його кінетична енергія становила 180кДж?​


Ответы на вопрос

Отвечает Терешков Иван.

Для визначення швидкості автомобіля можна використати формулу для кінетичної енергії:

K = (1/2) * m * v^2,

де K - кінетична енергія, m - маса автомобіля, v - швидкість автомобіля.

Підставляючи відомі значення:

180 кДж = (1/2) * 1,5 т * v^2.

Перетворюємо кінетичну енергію до системи одиниць СІ:

180 кДж = 180,000 Дж.

Переводимо масу автомобіля до кг:

1,5 т = 1,500 кг.

Підставляємо відомі значення і розв'язуємо рівняння:

180,000 Дж = (1/2) * 1,500 кг * v^2.

Розв'язуючи це рівняння, отримуємо:

v^2 = (2 * 180,000 Дж) / (1,500 кг) = 240 м^2/с^2.

Знаходячи квадратний корінь з обох боків, отримуємо:

v ≈ 15,49 м/с.

Таким чином, швидкість автомобіля має становити приблизно 15,49 м/с.