Вітрильник, маючи потужність 50 кВт, розвиває силу тяги 5 кН? З якою швидкістю рухається вітрильник?


Ответы на вопрос

Отвечает Мирова Софья.
Дано:
N=50кВт=50000Вт
F=5кН=5000Н
Знайти:
v-?
N=Fv→v=N/F=50000/5000=10м/с