Вітрильник, маючи потужність 450 кВт, розвиває силу тяги 15 кН? З якою швидкістю рухається

вітрильник?СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ворожцова Машенька.

Ответ:

Объяснение:

Ответ: 30м/с

Объяснение:

Дано:

N=450кВт=450000Вт

F=15кН=15000Н

--------------------

V-?

N=FV

V=N/F=450000/15000=30м/с