Розспишите пожалуйста -6(4-х)+8(х-6)


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Хорошо :)

Для розрахунку виразу -6(4-х)+8(х-6), розглянемо кожну дію окремо:

-6(4-х) = -6 * 4 + (-6) * (-х)

= -24 + 6х

= 6х - 24

8(х-6) = 8 * х + 8 * (-6)

= 8х - 48

Тепер об'єднаємо отримані результати:

6х - 24 + 8х - 48

Об'єднаємо подібні члени, додавши коефіцієнти при х:

(6х + 8х) + (-24 - 48)

14х - 72

Отже, розкривши дужки і об'єднавши подібні члени, отримаємо вираз 14х - 72.

и можно в лучший ответ?

Отвечает Гайдукова Наталия.

-6(4-х)+8(х-6)

-24+6х+8х-48

-72+14х