Якою була сила струму під час електролізу, якщо за 30 хв на катоді виділилося 0,60 г міді?


Ответы на вопрос

Отвечает Дементьева Александра.
Дано:
t=30хв=1800с
m=0,6г=0,6*10-³кг
k=0,33*10-⁶кг/Кл
Знайти:
I-?
m=klt→l=m/(kt)=0,6/(0,33*10-⁶*1800)≈1A