10. Дано розчин масою 450 г, в якому масова частка солі становить 9%. Визначити масу солі та об'єм

води у даному рознині

Ответы на вопрос

Отвечает Абакумова Вероника.

Дано:

m р-ну(солі) = 450 г

ω(солі) = 9%

Знайти:

m(солі) - ?

V(води) - ?

Розв'язання:

1) m(солі) = ω * m р-ну / 100% = 9% * 450 / 100% = 40,5 г;

2) m(води) = m р-ну(солі) - m(солі) = 450 - 40,5 = 409,5 г;

3) V(води) = m / ρ = 409,5 / 1 = 409,5 мл.

Відповідь: Маса солі становить 40,5 г; об'єм води - 409,5 мл.