Матеріальна точка масою т рухається з прискоренням а під дією двох взаємно перпендикулярних сил F,

та Е . Обчисліть величину, позначену ". m, kg = 2,0 a, m/c^2 = ? F1, H = 6 F2, H = 8,0

Ответы на вопрос

Отвечает Войтко Сергей.

Відповідь:

Отже, величина прискорення а дорівнює 7 м/c^2, а величина сили Е дорівнює 10 Н.

Пояснення:

Прискорення тіла, a = F / m = (F1 + F2) / m = (6 + 8) / 2 = 7 м/c^2

Сила Е = sqrt(F1^2 + F2^2) = sqrt(6^2 + 8^2) = sqrt(36 + 64) = sqrt(100) = 10 Н

Отже, величина прискорення а дорівнює 7 м/c^2, а величина сили Е дорівнює 10 Н.