За допомогою пружини по поверхні рівномірно тягнуть тіло масою 8,6 кг. Знайдіть жорсткість пружини.

Якщо видовження пружини становить 20 сма коефіцієнт тертя між тілом і поверхнею становить 0,4​

Ответы на вопрос

Отвечает Гвоздик Кузьма.

Ответ:

172 H/м

Объяснение:

m=8.6 кг

x=20 см=0,2 м

μ=0.4            

k ?

Fтер=kx; mgμ=k*x

k=mgμ/x=8.6*10*0.4/0,2=172 H/м