ДАЮ 50 БАЛЛІВ!! 1)які будуть значення d1 i f1, якщо, не змінюючи положення ссвічки та екрану,

отримати на екрані зменшення зображення свічки? 2)яким буде зображення свічки нпа екрані, якщо її розмістити вслід збиральної лінзи на відстані 13 см? 3) Ви знаходитесь удень в кімнаті. Як тільки за допомогою лінійки визначити фокксу відстань збиральної лінзи?

Ответы на вопрос

Отвечает Задворных Лара.

Відповідь:

Пояснення:

1,Якщо ми отримуємо на екрані зменшення зображення свічки, то це означає, що д1 (відстань між свічкою і лінзою) більше за f1 (фокусну відстань лінзи). Для зменшення зображення ми повинні збільшити д1 або зменшити f1.

2,Якщо свічку розмістити вслід збиральної лінзи на відстані 13 см, то зображення буде дійсним, зворотнім та збільшеним.

3,Для визначення фокусної відстані збиральної лінзи за допомогою лінійки можна використовувати формулу тонкої лінзи 1/f = 1/dо + 1/dі, де f - фокусна відстань лінзи, dо - відстань від об'єкта до лінзи, ді - відстань від лінзи до зображення. Для цього потрібно виміряти відстані до об'єкту та до зображення, а потім підставити їх в формулу для обчислення f.

Отвечает Орлова Лена.
1)Якщо ми отримуємо на екрані зменшення зображення свічки, то це означає, що д1 (відстань між свічкою і лінзою) більше за f1 (фокусну відстань лінзи). Для зменшення зображення ми повинні збільшити д1 або
зменшити f1.
2) Якщо свічку розмістити вслід збиральної лінзи на відстані 13 см, то зображення буде дійсним, зворотнім та збільшеним.
3) Для визначення фокусної відстані збиральної лінзи за допомогою лінійки можна використовувати формулу тонкої лінзи 1/ = 1/do + 1/di, де f - фокусна відстань лінзи, do - відстань від обʼєкта до лінзи, ді - відстань від лінзи до зображення. Для цього потрібно виміряти відстані до обʼєкту та до зображення, а потім підставити їх в формулу
для обчислення f.