Завдання на тему рівномірний рух по колу. швидкість (V) дорівнює 50 м\с, T дорівнює 100 секундам.

Треба знайти a (прискорення)

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Слава.

Ответ: 0,5м/с²

Объяснение:

Дано:

Vo=0м/с

V=50м/с

t=100c

------------

а-?

а=(V-Vo)/t=(50-0)/100=0,5м/с²