Розв’яжіть задачу та оформите розв’язок відповідно до вимог: При швидкості руху 90 км/год витрата

бензину становить 4,1 л на 150 км шляху, а ККД двигуна 32 %. Яку середню потужність розвиває двигун мотоцикла, якщо густина бензину 710 кг/м3.

Ответы на вопрос

Отвечает Климов Денис.

Ответ: 7кВт

Объяснение:

Дано:

q=46 МДж/кг=46000000Дж/кг

V=90км/ч=15м/с

V=4,1л=0,0041м³

S=150км=150000м

η=32%=0,32

ρ=710кг/м³

---------------

N-?

η=Ап/Аз

Ап=Nt

t=S/V=150000/25=6000с

Аз=qm=qρV=46000000*710*0,0041=133906000Дж

N=Ап*η/t=133906000*0,32/6000=7141,7Вт=7кВт