Знайдіть число,якщо 3 1/3 його дорівнюють 80​


Ответы на вопрос

Отвечает Кайсаринова Жасмина.

Ответ:

Якщо 3\frac{1}{3}=\frac{3*3+1}{3} =\frac{10}{3} числа — 80, то це число — 80/10*3 = 8*3 = 24