4. Граната масою 3 кг, що летить горизонтально з швидкістю 15 м/с, розірвалася на дві частини.

Швидкість осколка масою 2 кг зросла в напрямі руху до 25 м/с. Визначити швидкість меншого осколка?

Ответы на вопрос

Отвечает Чупина Екатерина.

За законом збереження iмпульсу

mг*vг=m1*v1+m2*v2 =>v2=mг*vг-m1*v1/m2=3*15-2*25/1=45-50= -5 м/с.(вiн полетiв в протилежний бiк вiд 1).

Вiдповiдь: - 5 м/с.