визначте електроємність конденсатора якщо за різниці потенціалів на обкладках 500 в енергія його

електричного поля дорівнює 2.8 дж. Пожалуйста очень нужно

Ответы на вопрос

Отвечает Шамганова Бибигуль.

C - ? U = 500 W = 2,8

W = CU^2/2

C = 2W/U = 2*2,8/500^2 = 0,224  

не шарю в превращениях