СРОЧНО куля масою 100 г що рухається зі швидкістю 2м/с влучаэ в кулю масою 500 г що рухалась їй

назустріч і застряє в ній. З якою швидкістю рухалась друга куля, якщо в результаті зіткнення кулі зупинились?

Ответы на вопрос

Отвечает Абдулова Анастасия.

Ответ: 0,4м/с

Объяснение:

Дано:

m1=100г

V1=2м/с

m2=500г

V=0

------------

V2-?

m1*V1-m2*V2=(m1+m2)*V

(m1+m2)*V=0

m1*V1=m2*V2

V2=m1*V1/m2=100*2/500=0,4м/с