Срочно помогите пожалуйста Куля масою 500 г влучає в нерухому кулю масою 300 г і застрягає в ній.

Визначте швидкість руху кулі до зіткнення, якщо відомо, що після зіткнення система рухалась зі швидкістю 20м/с.​

Ответы на вопрос

Отвечает Трущёва Мария.

Ответ:

V1=32 м/c

Объяснение:

m1V1=(m1+m2)V2

V1=(0.5+0.3)*20/0.5=32 м/c