Розрахуйте, на яку висоту підняв кран бетонний блок масою 1,2 т, якщо виконана ним робота дорівнює

48 кДж. ДАМ 100БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитрук Владик.

Ответ: h=4(m).

Объяснение:

Дано:

m=1.2t=1200kg

A=48kДж=48000Дж

h - ?

1) A=Fl=mgh ⇒ h=\frac{A}{mg}=\frac{48000}{1200kg*10\frac{H}{kg} }=\frac{48000}{12000 }=4(m).

Отвечает Исачкин Егор.

відповідь: 4 метра

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!