Протягом 15 хв електролізу водного розчину солі цинку на катоді електролізної ванни виділився метал

масою 3,4 г. За якої сили струму проходив електроліз? Електрохімічний еквівалент цинку 3,4⋅10-7кг/Кл.​

Ответы на вопрос

Отвечает Вештак Дарья.

Дано:

t=15xв=900c

m=3,4г=3400мг

k=0,34мг/Кл

Знайти:

I-?

m=klt→l=m/(kt)=3400/(0*34*900)=11,1A