СРОЧНОООООО Протягом 30 хв електролізу водного розчину солі міді на катоді електричної ванни

виділилося 3.3г міді .За якої сили струму проходив електроліз?Електрохімічний еквівалент міді 0.33*10(зверху -6) кг/Кл.

Ответы на вопрос

Отвечает Рязанская Алина.

Объяснение:

Объяснение:

I=5.57A

Дано: k=0.329г/А*с

        m=3.3г=3300мг

         t=30хв.=1800с

Решение:  m=k*I*t=0.329*I*1800=3300vu.

I=3300/0.329*1800=5.57A