Протягом 30 хв електролізу водного розчину солі міді на катоді електричної ванни виділилося 3.3г

міді .За якої сили струму проходив електроліз.

Ответы на вопрос

Отвечает Криштоп Дмитрий.

Ответ:

I=5.57A

Объяснение:

Дано: k=0.329г/А*с

         m=3.3г=3300мг

          t=30хв.=1800с

Решение:  m=k*I*t=0.329*I*1800=3300vu.

I=3300/0.329*1800=5.57A