Обчисліть роботу сили тяги автомобіля при його переміщенні на 500 м, якщо сила тяги дорівнює 18000

Н?

Ответы на вопрос

Отвечает Андрова Перизат.

Ответ:

9МДж

Объяснение:

A=F*s =500*18000=9000000=9МДж