Визначте масу тіла з попередньої задачі, якщо відомо, що воно виготовлене з алюмінію. Густина

алюмінію: 2700 кг/м³ або 2,7·10³ кг/м³. Попередня задача: На занурене у прісну воду тіло діє виштовхувальна сила 400 Н. Визначте об'єм тіла. g≈10 Н/кг Відповідь до цієї задачі: 0,04м³. (Актуально тільки 11.05.22, тобто сьогодні, 25 баллів, повне розв'язання задачі)

Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Степан.

Ответ:

Маса тіла становить 108 кг.

Объяснение:

Розв'язання задачі 1)

Відповідь: Об'єм тіла становить 0,04 м³ чи 4000 см³.

Розв'язок: Оскільки густина прісної води становить 1000 кг/м³, то за формулою Fₐ = ρgV маємо рівняння, де об'єм невідомої речовини візьмемо за х — 400 Н = 1000 кг/м³ × 10 Н/кг × х.

Тоді х = 400 Н ÷ (1000 кг/м³ × 10Н/кг),

х = 400 ÷ 10000 = 0,04 м³ = 4000 см³.

Розв'язання задачі 2)

Відповідь: 108 кг.

Розв'язок: З формули густини речовини ρ = m/V складаємо формулу m = ρV. У цю формулу підставляємо значення — m = 2700 кг/м³ × 0,04 м³ = 108 кг.

Я сподіваюсь, що усе правильно і зрозуміло