ПРИВЕТ ВСЕМ!!!!!ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУйСТА!!!!! + В ДОЛГУ НЕ ОСТАНУСЬ!!!!!!!!!!!! 1 На занурене у прісну

воду тіло діє виштовхувальна сила 400Н. Визначте об*єм тіла. g= Н/кг. 2 Визначте масу тіла з попередньої задачі ,якщо відомо, що воно виготовлене з алюмінію . Густина алюмінію : 2700 кг/м3 або 2.7*103( 3 маленькое сверху) кг/м3 ТОЛЬКО НЕ ПИШИТЕ ВСЯКИЕ ГЛУПОСТИ!

Ответы на вопрос

Отвечает Вышегородцева Ксения.

Ответ:

1)0.04

2)1л

Объяснение:

1. 400/(1000*10)=0.04

2.F=mg. m=F/g

v=m/p=F/pg=2.7/27000=1л