Розв'яжіть задачу, склавши систему із двома змінними.Із двох селищ одночасно назустріч одне одному

вийшли два пішоходи й зустрілися через 3 години. Відстань між селищами 30 км. Один з пішоходів подолав до зустрічі на 6 км більше за іншого. Знайдіть швидкість кожного пішохода

Ответы на вопрос

Отвечает Деньчук Ірина.

Ответ: швидкість одного пішохода - 6 км/год, другого - 4 км/год.

Объяснение:

Нехай швидкість одного пішохода - х, а другого - у.   ⇒

{3*x+3*y=30

{3*x-3*y=6

Додаємо до першого рівняння друге:

6*х=36  |÷6

x=6    ⇒

3*6+3*y=30

18+3*y=30

3*y=12  |:3

y=4.