5.Який магнітний потік пронизує плоску поверхню площею 50 см2 , при індукції поля 0,4 Тл, якщо ця

поверхня розташована перпендикулярно до вектора індукції?

Ответы на вопрос

Отвечает Малиновская Аня.

Відповідь: 2 мВб

Пояснення:

В=4·10⁻¹ Тл         Ф= В·S

S=5·10⁻³ м²          Ф= 4·10⁻¹ Тл ·5·10⁻³ м²= 2·10⁻³ Вб  

------------------

Ф -?