який магнітичний потік пронизує плоску поверхню площею 40см2 при індукції 0,2 Тл, якщо ця поверхня

перпендикулярна до вектора індукції поля?

Ответы на вопрос

Отвечает Решетов Данил.

Ответ:

Магнітичний потік, пронизуючий плоску поверхню, визначається за формулою:

Магнітичний потік (Φ) = Площа (A) * Індукція магнітного поля (B) * Косинус кута між площиною і напрямом індукції.

У цьому випадку, площа поверхні (A) = 40 см^2 = 0.004 м^2, індукція магнітного поля (B) = 0.2 Тл, а так як поверхня перпендикулярна до вектора індукції поля, то кут між ними дорівнює 0 градусів, тобто косинус кута дорівнює 1 (cos(0°) = 1).

Тепер підставимо ці значення в формулу:

Φ = A * B * cos(0°) = 0.004 м^2 * 0.2 Тл * 1 = 0.0008 Вб.

Отже, магнітичний потік, який пронизує цю плоску поверхню, дорівнює 0.0008 Вб (вебер).