Контур площею 100 см2 перебуває в однорідному магнітному поліi з індукцією 2 Тл. Визначте магнітний

потік, який пронизує контур, якщо площина контура паралельна до вектора магнітної індукції поля.​

Ответы на вопрос

Отвечает Раковиненко Елизавета.

Ответ:

0,02 Вб

Объяснение:

S=10^-2 м²     B=2 Тл    Ф=?

===

Ф=B*S=10^-2*2=0.02 Вб

===================